Peacehill Farm  08:14                      Gauldry, Balmerino PS  15:05
 Logie Farm  08:24   Gauldry, Maryknowe  15:07
 Kilmany, wester Kilmany Farm Cottages      08:30   Balmerino Bus Shelter  15:12
 Rathillet  08:35   Kirkton of Balmerino Rd End  15:13
 Coultra  08:40   Bottomcraigs  15:14
 Balmerino Bus Shelter  08:45   Littleinch Farm  15:16
 Kirkton of Balmerino Rd End  08:47   Peacehill Farm  15:20
 Bottomcraigs  08:49   Logie Farm  15:30
 Littleinch Farm  08:50   Kilmany, Wester Kilmany Farm Cottages  15:36
 Gauldry, Maryknowe  08:53   Rathillet  15:41
 Gauldry, Balmerino PS  08:55   Coultra  15:46